Zonnevlecht chakra spray
Artikelnummer: spray.25.08.003Zonnevlecht Chakra Spray
Dit chakra wordt ook wel navel chakra of Manipura genoemd en bevindt zich ter hoogte van de navel. "Manipura" betekent schitterend juweel of met edelstenen gevuld. De Manipura wordt gezien als de belangrijkste plek voor het opslaan van energie.
"Voor bescherming en balans van de zonnevlecht"
De Natuurzuivere Geurfrequentie voor deze 3e chakra ondersteunt je bij het loslaten en helpt je bij het ontwikkelen van nieuwe activiteiten, positieve kijk op het leven en vrolijk in je vel te zitten.
Ingrediënten
Lavendel, Zilverspar, Geranium, Basilicum, Salie, Laurier
De spray word geleverd in een bruin glazen flesje.
Inhoud: 50ML
Gebruik de spray naar behoefte bv als je wat meer vrolijkheid kan gebruiken. Spray 3 keer. 1 keer boven je hoofd en 1 keer boven beide schouders. Sluit je ogen en adem diep in via je neus. Neem even n moment om de geur op te nemen.
Werkt versterkend bij meditatie en manifestatie.
(ook verkrijgbaar als Etherische olie 10ML, voor in diffuser of massage olie).
Een goed ontwikkeld Manipura stimuleert op emotioneel vlak de vorming van een sterk ik-gevoel, dat nodig is om zelfverzekerd en doelgericht door het leven te gaan. Het heeft tevens te maken met je open kunnen stellen voor anderen, zonder dat er teveel negativiteit binnen kan komen.
Een te zwakke zonnevlecht geeft een te grote openheid, met als gevolg gebrek aan energie, onzekerheid en ongerichtheid. Een te sterk geladen chakra geeft en te sterk ik-gevoel, wat zich kan uiten in machtswellust, jaloezie en overdreven ambities.
Element passend bij zonnevlecht Chakra: Vuur
Kleur passend bij zonnevlecht Chakra: geel
Funtie passend bij zonnevlecht chakra: Wilskracht, eigenwaarde en persoonlijke macht
Edelstenen die passen bij dit chakra zijn oa:
Citrien, Vuur Opaal, gouden rutielkwarts, gele Aventurijn, Pyriet, gele Jaspis, Gele Calciet