7 Chakra pocket spray set
Artikelnummer: spray.25.09.0017 Chakra's auraspray set op = op
Super handig deze pocket set! Leuk om cadeau te geven of om zelf te hebben voor onderweg of op reis.
De Natuurzuivere Geurfrequentie van deze 7 chakraspray's geven ondersteuning bij aarden, zelfverzekerdheid, liefde en creatieve bezigheden. Het helpt je omgaan met veranderingen.
Ingrediënten:
100% natuurlijke etherische olieën.
ieder chakra heeft zijn eigen geurfrequentie en trilling en in de storebottle zitten edelstenen om dit te versterken. Benieuwd welke olie is gebruikt? Kijk bij de losse chakraspray voor meer informatie.
De spray's worden geleverd in een bruin glazen flesje.
Inhoud: 7 x 10ML
Gebruik de spray naar behoefte of bv als je even lastig in je eigen emotie zit en wel wat hulp kan gebruiken.
Spray 3 keer. 1 keer boven je hoofd en 1 keer boven beide schouders. Sluit je ogen en adem diep in via je neus. Neem even n moment om de geur op te nemen.
Werkt versterkend bij meditatie en manifestatie.
